• oferta-specjalna
  • LETNI-KURS
  • studia-podyplomowe

Studia podyplomowe

 

Tylko w  tej edycji promocyjna cena 3 700 zł. za całe studia!!!

 

I moduł odbędzie się 29 - 31 marca br! Jeśli zapiszesz się po tym terminie, jest możliwość uzupełnienia pierwszych modułów w kolejnej edycji, która rozpocznie się w październiku 2019 r.! 

 

Zapraszamy!

 

NOWOŚĆ!!!

OFERTA SPECJALNA!!!

 

alogo               polskie-stowarzyszenie-montessori-logo

 

W ramach współpracy pomiędzy Polskimi Stowarzyszeniem Montessori (PSM) a Akademią Humanistyczno – Ekonomiczną (AHE) w Łodzi, w roku akademickim 2018/2019 od semestru letniego uruchomione zostaną studia podyplomowe pt:

Pedagogika M. Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego

Studia podyplomowe obejmują treści doskonalącego kursu dyplomowego prowadzonego dotychczas przez PSM oraz dodatkowe przedmioty z zakresu współczesnej psychologii i pedagogiki. W sumie będzie to 320 h dydaktycznych (kurs dyplomowy obejmował 275 h). Nie będzie zatem już naboru na w/w roczny kurs dyplomowy. Studia trwać będą dwa semestry i zakończą się w grudniu 2019 r. Zajęcia odbywać się będą w konwencji weekendowej. Pierwszy moduł zaplanowany jest na 29 – 31 marca 2019 r. Zajęcia z pedagogiki Montessori odbywać się będą w Pracowni Montessori (budynek Przedszkola nr 220 w Łodzi, ul. Jaracza 68) a wykłady uzupełniające w siedzibie AHE, ul. Sterlinga 26. Miejsca zajęć są w bliskim sąsiedztwie.

Zainteresowane osoby bliższymi informacjami na temat organizacji, tematyki, korzyści ukończenia studiów podyplomowych, czasu trwania, kosztów, zasad i terminu rekrutacji, niedrogich noclegów w siedzibie PSM, zapraszamy na stronę Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE:

https://www.ckp-lodz.pl/studia/417/lodz/pedagogika-marii-montessori-w-zakresie-edukacji-wieku-dzieciecego-we-wspolpracy-z-polskim

AHE wpisana jest do Bazy Usług Rozwojowych.

Chętnie udzielę dodatkowych wyjaśnień e-mailowo lub telefonicznie! Małgorzata Miksza prezes@montessori-centrum.pl

Tel. 796-822-369